Author:
• Sunday, October 31st, 2010

Jest to rodzaj balustrad spotykany zwłaszcza w domkach góralskich ale nie tylko. Oczywiście jest na rynku wiele firm i stolarzy proponujących nam taki balustrady.Katalogi przedstawiają pięknie wyglądające domki z balustradami drewnianymi.  Niektórzy ludzie robią z w własnego wyboru drewniane balkony w domach. Dobrze jest  wybrać drewniane balustrady  jeśli twierdzicie, że komponują sie w wygląd waszego domu.  Jest jednak pewna wada balustrad z drewna.  Pogoda, zwłaszcza w takim klimacie jaki jest w naszym kraju ma na nie niekorzystny wpływ. Przez to zaczynają stosunkowo szybko gnić, są mniej trwałe i trzeba wtedy myśleć o ich wymianie podejmując kolejną kosztowną dla nas inwestycje. Ja osobiście radzę wybrać zwłaszcza mając domek w Polsce coś bardziej trwałego i odpornego aby nie martwić się ze palę lat sprawą barierki lecz korzystać z uroków swojego balkonu.

Przede wszystkim balustrady z drewna po pewnym czasie, w którym narażone są na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych, tracą swoje właściwości, poddają się gniciu, stają się mniej trwałe i wymagają wymiany, a dodatkowo tracą swoją estetykę. Dlatego inwestując w balustradę zewnętrzną dobrze jest wybrać produkt z metalu, aby służył on przez dłuższy okres.

Zobacz też:

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply